⏰ Świąteczny zegar ⏰

Dziś będzie krótko, bo nasze myśli krążą już pewnie między choinką, karpiem i kolędowaniem.

Na szczęście banki też wiedzą, że klienci cenią swój czas i umożliwiają załatwienie kluczowych spraw online.

Tak jest np. podczas zakładania konta. W niektórych bankach wystarczy 15 minut i rachunek jest aktywny. A do tego wpada solidna premia powitalna. Sprawdziłem, gdzie zrobisz to najszybciej.

Darmowe konta osobiste

🌟 w Santander Banku wniosek o konto wypełniasz w 5 min. Umowę też możesz podpisać zdalnie robiąc zdjęcie lub poczekać na kuriera, który przywiezie Ci dokumenty za darmo. Na powitanie oprócz dobrego konta czeka premia 500 zł w gotówce + 100 zł w bonach na zakupy.

🌟 z otwarciem konta w Millennium też wyrobisz się w kwadrans. Umowę możesz łatwo podpisać robiąc zdjęcie lub logując się na swoje konto w innym banku. Albo tradycyjnie, jak wolisz. Na dzień dobry z darmowym kontem czeka 500 zł w gotówce i dobre konto oszczędnościowe na 6,25%.

🌟 od grudnia także w Pekao możesz wygodniej zawrzeć umowę – logując się na swoje konto w innym banku. Wniosek trzeba otworzyć w przeglądarce (na komputerze lub na komórce) i wybrać sposób autoryzacji “Potwierdzenie logowania w innym banku”. I to wszystko. Wraz z darmowym kontem do wzięcia jest 350 zł dla Ciebie i 150 zł za założenie konta dziecka. Do tego 6,5% dla oszczędności na najdłuższy okres na rynku – 152 dni.

🎁 Przyda Ci się taki extra bonus po Świętach?

Darmowe konta firmowe

Promocje dla przedsiębiorców 💼 są zwykle bardziej wymagające. Ale nie tym razem.

💸 od mBanku dostaniesz teraz banalnie proste 500 zł za założenie konta firmowego i zrobienie jednego przelewu! Nie ma okresu karencji. Możesz otworzyć z premią nawet, jeśli właśnie zamknąłeś.

💸 w Millennium dostaniesz 1000 zł za konto firmowe. Też na prostych i przejrzystych zasadach.

To są moje propozycje na świąteczny prezent 🙂

Kończąc, życzę Ci, aby Święta i Nowy Rok upłynęły w zdrowiu, radości i obfitości tego, czego najbardziej potrzebujesz. ⭐ ❤️ 🎄


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *