Czym jest Money2Money (M2M) i jakie krążą o nim Opinia ?

Money2Money znany też pod potoczną nazwą M2M, jest programem partnerskim zaliczanym do czołówki na afiliacyjnym rynku w Polsce. Money2Money (M2M) działa już od ponad 15 lat, co czyni go najstarszym programem partnerskim w Polsce.Właścicielem firmy jest bardzo znany w Polsce portal finansowy Money.pl należący do grupy Wirtualna Polska. Na pewno każdy zna stronę wp.pl.
Money.pl istnieje już od 2001 roku, a program partnerski Money2Money w skrócie M2M od 2004 roku więc jak widać jest to spory kawał czasu i nadal wszystko dobrze funkcjonuje.

Wielu będzie się zastanawiać, jak dołączyć do M2M…?
Rejestracja w programie Money2Money jest bardzo prosta – wystarczy wypełnić formularz, w którym podajemy swój adres e-mail, hasło oraz określamy czy jesteśmy osobą fizyczną, czy też firmą . Następnie musimy poczekać aż nasze konto zostanie zatwierdzone przez pracownika M2M.

Po tym, jak nasze konto zostanie aktywowane otrzymujemy dostęp do listy produktów oraz narzędzi służących do promocji. Między innymi produkty obejmują takie kategorie jak:
-produkty finansowe (konta, pożyczki, lokaty)
-produkty elektroniczne (telefony)
-produkty telekomunikacyjne (internet, telewizja, telefon)

Jakie krążą opinie…?
Money2Money (M2M) opinie otrzymuje już od ponad 10 lat. Sieć pochwalić się może, zróżnicowanymi programami, najwyższą możliwą prowizją dla każdej oferty oraz stałym rozwojem swojej infrastruktury serwisu oraz samych ofert. Jednak opinie o M2M są podzielone i wynikają z prostego faktu. Ci, którzy zarabiają z Money2Money mają bardzo pozytywne opinie na temat tego programu partnerskiego. Natomiast Ci którzy nie zarabiają, mają opinie negatywne – taka to już jest z ludźmi.

Osobiście należałem do tej drugiej grupy i uważałem to za oszustwo . No bo jak można zarabiać siedząc w domu ? Jednak prawda jest inna, dlaczego jedni zarabiają w M2M a inni nie?
Odpowiedź jest bardzo prosta….

Nie zarabiają Ci, którzy:
-mają kiepskiego mentora lub nie mają wcale
-są leniwi i za mało przykładają się do pracy
-nie lubią się uczyć i rozwijać
-uważają że, sami zrobią wszystko najlepiej

Natomiast zarabiają Ci, którzy:
-mają dobrego mentora i go słuchają
-są uparci i dążą wytrwale do celu, krok po kroku
-chętnie się uczą i czytają książki

Musisz sobie uświadomić że, w Money2Money czy innym programie partnerskim, ani pracy na etacie i w biznesie tradycyjnym, pieniądze z nieba nie spadają. Trzeba na nie zapracować.

Opinie jak i zarobki w M2M są lustrzanym odbiciem Twojego nastawienia i podejścia do pracy oraz zarabiania pieniędzy. Jeśli jesteś leniem, nie chcesz się rozwijać, uczyć, a w dodatku masz kiepskiego mentora, to trudno oczekiwać, że będziesz miał dobre efekty i dobre zarobki oraz opinie na temat Money2Money.

Taka jest natura ludzka. Nikt nie lubi obwiniać siebie za własne niepowodzenia i błędy – jednak wygodniej jest obwiniać innych, zamiast siebie – tak to niestety już jest.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *