Bankujesz, Zyskujesz! Czyli jak zgarnąć prowizję z promocji bankowych !

Cześć!
Zarobisz swoje pierwsze pieniądze dzięki promocjom bankowym. Łącznie do zgarnięcia masz ok. 1600 – 2500 zł jeśli założysz wszystkie konta z linków podanych poniżej. To bardzo ważne by konta zakładać właśnie z tych linków, ponieważ są to wyselekcjonowane, najpopularniejsze konta w Polsce, na których faktycznie zarabiamy. Uczestnicy zgarniają także liczne bonusy m.in dodatkowe pieniądze na przyjemności, siłownię, bony zakupowe, oraz wiele innych fantastycznych nagród.

Dodatkowo uczestnicy mają dzięki temu rozeznanie wśród dostępnych w Polsce kont, mogą je porównywać i świadomie wybierać.

Co więcej, żeby spełnić warunki wielu promocji, często trzeba zrobić różne wydatki na kartach i pilnować aby je wykonać w odpowiednim czasie. Jest to świetna okazja do nauki planowania budżetu, która jest bezcenna. Tak wiele osób w naszych czasach nie umie zarządzać tą jedną z najważniejszych dziedzin naszego życia.

Być może zastanawiasz się, po co banki miałyby płacić za to, że zakładasz u nich konto. Widzisz, wiele lat temu, gdy był tylko 1 bank, to Ty musiałeś płacić za korzystanie z jego usług. Konkurencja sprawiła, że banki zaczęły się prześcigać w pomysłach na zdobycie nowego Klienta. Być może kojarzysz reklamy darmowych kont? Dziś aby Klient zdecydował się na dany bank, to bank musi mu za to zapłacić. A żebyś nie musiał szukać wśród setek produktów finansowych, tych kilku, które faktycznie dają zarobić, zebraliśmy je dla Ciebie z naszym zespołem i zamieściliśmy poniżej!

Najważniejsze kwestie opisuję poniżej w punktach:
1. Wyczyść pliki cookies zanim zaczniesz wysyłać wnioski.
2. Wnioski wysyłaj z podanych linków, w przeglądarce Google Chrome, najlepiej na komputerze
3. Pamiętaj by wnioski wypełnić za pierwszym razem po otworzeniu
4. Zamów karty do kont 

5. Jako metodę dostarczenia umowy wybierz kuriera lub Pocztę Polską
6. Zapisz sobie w zeszycie loginy, hasła oraz warunki każdej z promocji, tak byś się nie pogubił przy takiej ilości różnych kont. Zależy nam żebyś zarobił jak najwięcej!

POWODZENIA! 🙂 

Przykładowe promocje bankowe w najpopularniejszych bankach w Polsce

ZARÓB NAWET 2500 ZŁ NA PROMOCJACH BANKOWYCH, ZAKŁADAJĄC KONTA Z PONIŻSZYCH LINKÓW

 

Nie musisz zakładać tych wszystkich kont. Na początek spróbuj wysłać poprawnie tylko 3 wnioski 🙂 – jeśli Ci się spodoba możesz resztę !

Pamiętaj by wnioski wypełnić za pierwszym razem po otworzeniu (kliknięciu) ☺️👇🧑‍💻

  1. Credit Agricole >>> 500 zł
  2. Santander >>> 350 zł
  3. mBank >>> 250 zł
  4. ING >>> 160 zł
  5. Pekao >>> 300 zł
  6. Alior Bank >>> 300 zł
  7. BNP >>> 420 zł
  8. MILLENIUM >>> 250 zł

Pamiętaj by wnioski wypełnić za pierwszym razem po otworzeniu (kliknięciu) ☺️👆🧑‍💻

Hurry Up!
INNE WYKORZYSTANIE KONT BANKOWYCH 

1. Załóż konta bankowych z linków powyżej (im więcej, tym wyższy zarobek). Zarób nawet 2500 zł z promocji bankowych korzystając z wybranych linków
2. Spełnij warunki promocji bankowej
3. Otrzymaj wynagrodzenie od banku (promocję/premię)

Powodzenia i do usłyszenia niebawem!
Dawid Kaczmarczyk