„MoneyGenius” to książka zmieniająca mentalność finansową i ucząca w jaki sposób myśleć o pieniądzach. Zawiera w sobie zasady, które po przeniesieniu do naszego obecnego życia, zapewnią nam przedsiębiorcze myślenie oraz działanie. Książka zawiera studia przypadku, jak i doświadczenia autora, bezpośrednio rzutujące na życie kursantów i jego samego.

Książka uczy w jaki sposób nastawić się do zarabiania online, ale również co zrobić, by osiągnąć sukces w pracy przez Internet. Została stworzona w oparciu o Projekt MoneyGenius

Dawid Kaczmarczyk - Książka MoneyGenius

Dawid Kaczmarczyk – Książka MoneyGenius

Autorem książki jest Łukasz Kafel – Mentor i Założyciel Projektu MoneyGenius. Od kilku lat prowadzi Projekt SuccessLife, jest również właścicielem projektów SuccessFul Way & Life&Career System. Wszystkie te projekty pomagają znacząco zmieniać ludzkie życie. Trener mentalny i biznesowy. Zajmuje się tworzeniem wizerunku (Personal Branding) oraz e-marketingiem. Specjalista od budowania społeczności i marki. Podróżnik, mówi w 4 językach, dotychczas odwiedził ponad 20 krajów.